HoşGeldinizz!

Metser Forum Her Şeyde Yardımcıyız...

Hosgeldiniz ArkadaşLar MetserForum ' ArkadaşLar Toplam 20 Mod 2Super Mod 1 Co Admin aLıncaktır Lutfen Mederator Bolumunden

  Cross Fire Üye Olma | Üyelik Alma | Register | Resimli Anlatım

  Paylaş

  kursat1453
  Deneme Mederator
  Deneme Mederator

  Mesaj Sayısı : 59
  Kayıt tarihi : 27/11/10
  Yaş : 27
  Nerden : Cehenemin Dibinden :D

  Cross Fire Üye Olma | Üyelik Alma | Register | Resimli Anlatım

  Mesaj tarafından kursat1453 Bir 2010-11-27, 12:57  ıklandıktan sonra aşağıdaki form karşınıza gelicek ve formda gerekli yerleri doldurarak üye olabileceksiniz


  1-) Buraya kullanıcı adınızı giriniz. Bu ID oyuna girerken kullanacağınız ID'dir. Unutmamalısınız ve oyundayken diğer kişiler sizin bu ID'nizi görücek.
  2-) Oyuna girerken kullanacağınız şifreniz.
  3-) Aynı şifrenizi güvenlik açısından tekrar girmeniz gerekiyor.
  4-) E-mail adresiniz (Hotmail olmaması tavsiyem).
  5-) Tekrar aynı e-mail adresiniz.
  6-) Cross Fire'nın forumunda mesajlaşırken kullanacağınız ID.
  7-) Buradaki seçeneği seçerseniz size doğum tarihinizi/cinsiyetinizi vs. soruyor. Kısacası gereksiz. Doldurmanıza gerek yok.
  8-) Şifrenizi unuttuğunuzda hatırlamanız için size bir soru sorulacak. Bu soruyu buradan seçebilirsiniz. Buna Gizli/Güvenlik Sorusu denir.
  9-) Güvenlik sorunuzun cevabı kesinlikle unutmamanız gerekmektedir. Bence şifreden daha önemli .
  10-) Sizin bot olup olmadığınızı denemek için bir önlem! Resimde bulunan 5 karakteri yazmanız isteniyor. Dikkatli bakın çünkü yazılar bozuk.
  11-) Z8Games'den e-mail yoluyla haber ve duyuruları almak istiyorsanız burdaki tiki işaretleyin (Tabi e-mailinizin dolmasını istiyorsanız ).
  12-) Son olarak "Kullanım Şartları" ve "Gizlilik Politikası"nı onayladığını belirtip butona tıklıyorsunuz ve e-mailinize onay maili geliyor, ordaki linke tıklayarak üyeliğinizi onaylayıp anında oyuna dalabilirsiniz.


  İyi Oyunlar...!


   Forum Saati 2018-03-17, 07:37