HoşGeldinizz!

Metser Forum Her Şeyde Yardımcıyız...

Hosgeldiniz ArkadaşLar MetserForum ' ArkadaşLar Toplam 20 Mod 2Super Mod 1 Co Admin aLıncaktır Lutfen Mederator Bolumunden

  Honor Nedir? Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım

  Paylaş

  kursat1453
  Deneme Mederator
  Deneme Mederator

  Mesaj Sayısı : 59
  Kayıt tarihi : 27/11/10
  Yaş : 27
  Nerden : Cehenemin Dibinden :D

  Honor Nedir? Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım

  Mesaj tarafından kursat1453 Bir 2010-11-27, 13:01

  Öncelikle Honor'a bakmak için bir odada kendinize sağ tuşa basıp Open Soldier Profile basarsanız orda gözükür.

  Beş çeşit honor var bunlardan;

  1.Very Good; Very good ne midir?Bıçağı az kullanarak bombanın çok öldürdüğü skorlarda gözükür.Hiç görmedim.Eğer clandan birisinin Asker Profiline bakarsanız Very good gözükür çünkü bugdadır.Very Good yapmak için Kill/Death en az 8 olmalıdır.Yani Kill' i death a bölünce 8 veya daha büyük bir sayı çıkması gerekir.Tabikide Win/Lose 'nin düzgün olması gerekir.

  2.Good; Good ne midir.Yine aynı bıçağı az kullanarak bombayla çok adam öldürdüyseniz good olur.Çok göremessiniz.Good yapmak için Kill/Death en az 4 olmalıdır.Yani Kill' i death a bölünce 4 veya daha büyük bir sayı çıkması gerekir.Win/Lose de berbat olmaması gerekir.Kötü olmaması için oyunlardan çıkmamak gerekir.Mutant Mode'den çıkarsanız veya kicklenirseniz bir şey olmaz.

  3.Avarege; Orta seviyede olan ne kötü ne iyi.Burda her şeyin güzel olması gerekir.Bıçakla çok adam öldürürseniz kötüleşiyor bunun sebebi Farm'la honor düzeltmemek için.

  4.Bad; Bad'de ise Win/Lose veya Kill/Death'ın kötü olduğu durumdadır

  5.Very Bad; Very bad'de adından da anlaşılcağı gibi çok kötü olursa.

  Galiba honor daha çok Exp almanızı sağlıyor.Benim Good'ken Alaska'da 50-17 falan yaparken Experince Plus'suz 800 geliyordu.Şimdi very bad 48-20 falan yapıyorum.650 Falan geliyor.Tam emin değilim galiba Level atladığım için olabilir.   Forum Saati 2018-03-17, 07:35